Copa del Rey, short i lehtë për Realin, shumë i vështirë për Barçën e Atleticon

  • S.A /
  • 07 January 2022 - 14:36
Copa del Rey, short i lehtë për Realin, shumë i vështirë për Barçën e Atleticon

Është hedhur shorti në Copa Del Rey ku Reali, Barça e Atletico, favorit për të triumfuar, kanë mësuar kundërshtarët. Real Madridi ishte me fat pasi në rundin tjetër do të ketë punë me Elchen.

Short më i vështirë ishte për Atletico Madridin dhe Barcelonën.

Atletico do të ketë punë me skuadrën në formë, Real Sociedad, derisa Barcelona me rivalin e vjetër, Athletic Bilbao.

(Kosova Sot Online )