Mourinho thotë se nuk e ka ndërmend të largohet nga Roma

  • S.A /
  • 21 January 2022 - 12:10
Mourinho thotë se nuk e ka ndërmend të largohet nga Roma

Jose Mourinho nuk është i interesuar për stolin e Evertonit.

Portugezi thotë se ka një projekt te Roma dhe nuk e ka ndërmend ta lërë në gjysmë për asnjë skuadër.

“Momentalisht, s’do të ndryshoja punën te Roma me asnjë tjetër. Ia kam dhënë fjalën Romës për tri vite dhe ndjej se ky është projekti im”, u shpreh Mourinho. 

(Kosova Sot Online )