Rikthehet Liga e Kampionëve, këto janë 8 ndeshjet për sonte

  • S.A /
  • 06 September 2022 - 09:03
Rikthehet Liga e Kampionëve, këto janë 8 ndeshjet për sonte

Emocionet e garës më prestigjoze për klube, Liga e Kampionëve, rikthehen sërish sonte nga kjo e martë.

Sonte do të zhvillohen tetë ndeshje, derisa më interesantja vlerësohet se do të jetë ajo mes Paris Saint-Germainit dhe Juventusit.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 21:00, në “Parc des Princes”.

Kampioni në fuqi evropian, Real Madridi, do të luajë në udhëtim te Celticu, teksa Sevilla do të jetë nikoqire Manchester Cityt.

Salzburg – Milan dhe Dinamo Zagreb – Chelsea janë dy nga ndeshjet tjera që do të zhvillohen sonte.

Image

(Kosova Sot Online )