Parashikueshi i Botërorit Katari 2022: Ja kush do ta fiton fiton Kupën e Botës

  • S.A /
  • 07 December 2022 - 08:50
Parashikueshi i Botërorit Katari 2022: Ja  kush do ta fiton fiton Kupën e Botës

Një person i cili pretendon se udhëton në kohë, ka treguar se cila ëhstë skuadra që do të fitojë kupën e botës në Katar.

Sipas tik-tokerit kampione e botës do të shpallet Brazili. Ai pretendon se në finale do të luajnë Brazili dhe Franca dhe do të jetë amerikano latinet që do të fitojnë me rezultatin 2-1.

https://www.tiktok.com/@worldcuptimetraveller/video/7169986179117485317?embed_source=70846777%2C120811592%2C120810756%3Bnull%3Bembed_blank&is_from_webapp=v1&item_id=7169986179117485317&refer=embed&referer_url=abcnews.al%2Fju-tregoj-se-kush-e-fiton-kupen-e-botes-pretendon-se-udheton-ne-kohe-i-riu-shpall-kampionet-e-katar-2022%2F&referer_video_id=7169986179117485317

Tabela e rezultateve do të hapej me një gol të Antoine Griezmann pasuar nga një gol i Marquinhos, i cili do të barazonte ndeshjen 1-1. Richarlison më vonë do t’i jepte fitoren Brazilit.

Image

(Kosova Sot Online )