Boksieri shqiptar, me shqiponjen në gjoks dhe plisin në kokë, e nokauton serbin që në raundin e parë

  • S.A /
  • 07 December 2022 - 09:44
Boksieri shqiptar, me shqiponjen në gjoks dhe  plisin në kokë, e nokauton serbin që në raundin e parë

Ylli i peshave të rënda Roberto Bakaj,  e ka mundur me nokaut qysh në raundin e parë boksierin serb, Jovan Zdelar.

Boksieri shqiptar ishte i pakompromis, duke mos i lënë gjasa boksierit serb, transmeton "Kosova Sot Online".

Gjatë karrierës së tij në boksin profesionist, Bakaj ka tetë fitore në po aq ndeshje e të gjitha këto i ka arritur me KO.

https://www.tiktok.com/@roberto_bakaj/video/7173635334469684486?fbclid=IwAR0AkExXC68YsW_XoVGOO015mSgm2jaPiXXzCk3M-pq99vYBXkNjLwKDwRU&is_from_webapp=v1&item_id=7173635334469684486

(Kosova Sot Online )