Para ndeshjes finale në Katari 2022 flet Lionel Messi: Jam gati, përpara Argjentinë!

  • S.A /
  • 17 December 2022 - 13:11
Para ndeshjes finale në Katari 2022 flet  Lionel Messi: Jam gati, përpara Argjentinë!

Argjentina dhe Franca do të luajnë në finalen e Kampionatit Botëror të dielën me fillim nga ora 16:00. Protet në taborrin argjentinas janë tepër optimiste, transmeton "Kosova Sot Online".

Ylli argjentinas, Leo Messi do ta luajë ndeshjen e fundit në një Kupë Bote dhe këtë në finale, ku mund ta fitojë trofeun e vetëm që i mungon.

Ai ka publikuar edhe një fotografi në profilin e tij në Facebook,  dhe  shprehet i gatsëm për fotore.

“Jam gati. Përpara Argjentinë!”, shkroi Messi.

(Kosova Sot Online )