Kosovari Adnan Januzaj nënshkruan me ekipin e njohur turk

  • S.A /
  • 03 February 2023 - 08:23
Kosovari Adnan Januzaj nënshkruan me ekipin e njohur turk

Adnan Januzaj do të ndryshojë ambient në afatin kalimtar dimëror. Futbollisti me origjinë shqiptare do të huazohet në Turqi, tek ekipi Istanbul Basaksehir, transmeton "Kosova Sot Online".

Basaksehir do ta paguajë pagën e plotë të Januzajt deri në fund ë sezonit aktual.

Sevilla do ta monitorojë situatën e tij dhe do të vendos për të ardhmen në fund të sezonit.

(Kosova Sot Online )