Lionel Messi ju jep fund bisedimeve me PSG-në për vazhdim të kontratës

  • S.A /
  • 03 February 2023 - 11:35
Lionel Messi ju jep fund bisedimeve  me PSG-në për  vazhdim të kontratës

Paris Saint-Germain dhe Messi kanë hasur në disa pengesa në lidhje me rinovimin e kontratës.TyC Sports raporton se kampi i argjentinasit i ka bllokuar negociatat me klubin francez, transmeton "Kosova Sot Online ".

Messi ishte i interesuar të rinovojë kontratën me parisienët, por me sa duket kjo gjë ka ndryshuar.

Mbetet të shihet se a do të ndryshojë ambient Messi në korrik, atëherë kur edhe do t’i skadojë kontrata me kampionin francez.

(Kosova Sot Online )