Zbardhet lista me orarin gjyqtarët për ndeshjet e 1/8 së finales në Kupën e Kosovës

  • S.A /
  • 03 February 2023 - 16:48
Zbardhet lista  me orarin  gjyqtarët për ndeshjet e 1/8 së finales në Kupën e Kosovës

Futbolli kosovar do të rikthehet këtë fundjavë me pjesën e dytë të edicionit, përcjell "Kosova Sot Online ".

Në fakt, ndeshjet e Kupës së Kosovës do ta rikthejnë futbollin e këtushëm. Katër ndeshje të kësaj faze do të zhvillohen të shtunën, kurse katër tjera të dielën.

Federata e Futbollit e Kosovës ka zbuluar tashmë edhe emrat e zyrtarëve të këtyre ndeshjeve.

Orari, vendi dhe gjytarët e ndeshjeve të 1/8 e finales:

Image

(Kosova Sot Online )