Real Madridi po e monitoron situatën e Harry Kane

  • S.A /
  • 18 March 2023 - 10:52
Real Madridi po e monitoron situatën e Harry Kane

Real Madridi po monitoron zhvillimet me Harry Kane pasi ata konsiderojnë se sulmuesi do të forconte skuadrën e tyre këtë verë, përcjell "Kosova Sot Online".

Tottenhami ka bërë supozime fillestare për zgjatjen e kontratës së kapitenit të tyre, i cili do të përfundojë këtë verë, por bisedimet zyrtare ende nuk kanë nisur.

Ata nuk dëshirojnë të humbasin Kane, veçanërisht me menaxherin Antonio Conte që pritet të largohet gjithashtu, por ata janë shumë të vetëdijshëm për dëshirën e tij për të fituar trofe.

Përveç Real Madridit, Manchester United dhe Bayern Munich janë gjithashtu të interesuar për shërbimet e sulmuesit anglez.

(Kosova Sot Online )