Përfundojnë pjesët e para në dy ndeshjet e Superligës, këto janë rezultatet

  • S.A /
  • 18 March 2023 - 14:12
Përfundojnë pjesët e para në dy ndeshjet e Superligës, këto janë rezultatet

Kanë përfunduar pjesët e para të dy ndeshjeve të Superligës së Kosovës në futboll. Rezultati pas 45 minutave në ndeshjen mes Malishevës dhe Dritës është ai i filimit, 0:0, shkruan "Kosova Sot Online".

Ndërkohë, Prishtina ka shkuar në pauzën mes pjesëve me epërsinë minimale ndaj Drenicës 0:1.

Ishte Bujar Pllana që shënoi në minutën e 33-të të ndeshjes.

(Kosova Sot Online )