Chiesa dhe Pellegrini lirohen nga Italia

  • S.A /
  • 08 September 2023 - 16:07
Chiesa dhe Pellegrini lirohen nga Italia

Federico Chiesa dhe Lorenzo Pellegrini janë liruar nga grumbullimi me Italinë. Sipas raportimeve, dyshja italiane nuk ka qenë e gatshme për dy përballjet e shtatorit, transmeton "Kosova Sot Online ".

Italia luan me Maqedoninë e Veriut dhe Ukrainën në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian.

E këto dy ndeshje do të jenë të parat për Luciano Spallettin, i cili e ka marrë rishtazi detyrën e selektorit të Italisë.

(Kosova Sot Online )