Super-golat e Asanit e Asllanit, në mesin e 10 më të mirëve në kualifikimet e Euro 2024

  • S.A /
  • 27 November 2023 - 15:51
Super-golat e Asanit e Asllanit, në mesin e 10 më të mirëve në kualifikimet e Euro 2024

Super-golat e Jasir Asanit dhe të Kristjan Asllanit janë futur në mesin e më të mirëve në fazën eliminatore të Euro 2024,transmeton "Kosova Sot Online".

Futbollisti i Interit kishte realizuar gol fenomenal kundër Ishujve Faroe në udhëtim, ndërsa lojtari nga Maqedonia e Veriut e kishte shtuar një tjetër “predhë” kundër Polonisë, për të zënë vend në mesin e golave më të mirë të kualifikimeve. Më poshtë mund t’i shihni Top 10 golat e fazës eliminatore të Kampionatit Evropian. 

Më poshtë mund t’i shihni Top 10 golat e fazës eliminatore të Kampionatit Evropian.

(Kosova Sot Online )