Gabim fatal i Barcelones: Barazon 3:3 me ekipin e parafundit

  • S.A /
  • 12 February 2024 - 08:35
Gabim  fatal i Barcelones: Barazon 3:3 me ekipin e parafundit

Barcelona po vazhdon të mos tregojë paraqitje të mira. Katalonasit barazuan në shtëpi me Granadan me rezultat 3:3, në kuadër të javës së 24-të në La Liga, transmeton "Kosova Sot Online". 

Lamine Yamal shënoi dy gola, kurse Leëandoëski një tjetër për vendasit.

Kurse, për Granadan realizuan Sanchez, Pellistri dhe Miquel.

Me këtë barazim, Barcelona shkon në kuotën e 51 pikëve në vendin e tretë, 10 më pak se Real Madridi që prin në tabelë. Në anën tjetër, Granada mbetet e parafundit me 13 pikë të grumbulluara.

(Kosova Sot Online )