Para ndeshjes Nottingham-Liverpool, publikohen formacionet zyrtare

  • S.A /
  • 02 March 2024 - 15:55
Para ndeshjes Nottingham-Liverpool, publikohen  formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Nottingham Forest dhe Liverpool, e vlefshme për javën e 27-të në Premierligë, transmeton "Kosova Sot Online ".

Liverpooli e kërkon me patjetër fitoren për të mbajtur primatin në renditje.

Aktualisht, “Reds” kanë 60 pikë, një më shumë se City dhe dy më shumë se Arsenali në pozitat dy dhe tre.

Në anën tjetër, Nottingham Forest është në pozitën e 17-të me 24 pikë të grumbulluara.

(Kosova Sot Online )