Luana Vjollca si ‘çokollatë’, tregon linjat e saj mahnitëse

  • G.G /
  • 19 shtator 2020 - 13:59
Luana Vjollca si ‘çokollatë’, tregon linjat e saj mahnitëse

Luana Vjollca është një nga personazhet më të komentuara të show biz-it shqiptar.

Jeta personale, karriera muzikore e sukseset e shumta, bëjnë që ajo të jetë përherë në ballinën e mediave rozë.

Në postimet e fundit Luana duket më s*ksi se kurrë më parë.

Ajo duket si një ‘çokollatë’ nga ngjyra e lëkurës dhe shumë bombastike te gjoksi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

L ë @endritmertiri @arber_bytyqi_mua @kacilleshi @miranda_dupi ë

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on

(Kosova Sot Online)