Rita Ora mahnitë me performancën e saj

  • A.P /
  • 20 shtator 2020 - 14:53
Rita Ora mahnitë me performancën e saj

Rita mori pjesë në një event të organizuar nga “Shein”.

Rita Ora së fundi mori pjesë në sfilatën që e organizoi brendi “Shein”, ku u paraqit koleksioni i ri

Artistja ishte e ftuar për të performuar dhe mahniti të gjithë me interpretimin e hitit të saj “Anywhere”.

Ajo ishte veshur e tëra në të zeza, teksa gjysmën e flokëve i kishte kapur lart dhe kishte aplikuar një grim më të rëndë në fytyrë.

(Kosova Sot Online)