Ja sa ka ndryshuar Tayna!

  • E.K /
  • 29 janar 2021 - 09:31
Ja sa ka ndryshuar Tayna!

Reperja e njohur dhe e famshëm shqiptare, Tayna është kthyer në një prej këngëtareve më të preferuara për publikun shqiptar por edhe jashtë kufijve të saj, shkruan “Kosova Sot Online”.

Tayna, më pamjen, stilin dhe këngët e saja ka arritur të marr vëmendjen për çdo gjë që ajo bënë.

Ajo është një prej këngëtareve më aktive, sa i përket projekteve muzikore që sjell në tregun muzikor, ku këngët e saja kanë arritur te pëlqehen dhe të dëgjohen nga publiku.

Por, a e mbani mend se si është dukur Tayna në fillimet e saja si këngëtare?

Siç shihet në fotografitë e mëposhtme, Tayna që nga fllimi i karrierës së saj si këngëtare, e deri në ditët e sotme ka pësuar ndryshime në dukjen e saj.

Shiko fotografitë e mëposhtme.

(Kosova Sot Online)