Arta Nitaj publikon fotografi me plot stil

  • E.K /
  • 15 March 2021 - 16:46
Arta Nitaj publikon fotografi me plot stil

Arta ka publikuar fotografi joshëse.

Ajo ka treguar figurën e saj të përsosur në bluzën e ngushtë ngjyrë të kuqe.

Arta Nitaj ka ekspozuar barkun e bonifikuar teksa merr vëmendje me ngjyrën e trupit.

Veshjen e saj e ka kombinuar meveshje sportive ku ka vendosur edhe syze dhe flokët brune me kaçurrela.

Ajo ka postuar dy imazhe në profilin e saj zyrtar në Instagram derisa mori komente të shumta dhe pëlqime nga ndjekësit e saj.

(Kosova Sot Online)