Rita Ora në top formë, mahnitë me paraqitjen

  • A.P /
  • 13 prill 2021 - 17:21
 Rita Ora në top formë, mahnitë me paraqitjen

Ajo është zhvendosur përkohësisht në Australi për të filmuar sezonin e vitit 2021 të The Voice.

Të martën, Rita Ora shijoi një stërvitje pasi mbaroi xhirimi për shfaqjen që del në Channel Seven.

Ylli i popit 30-vjeçare tregoi figurën e saj të pabesueshme në një palë veshje sportive, ndërsa u largua nga palestra në Sidnej, pas një stërvitje të lodhshme.

Këngëtarja e kombinoi veshjen me një palë atlete të bardha, syze dielli dhe vendosi byzylyk dhe gjerdan, si aksesorë.

Rita lidhi flokët e saj bionde lartë dhe mbajti një peshqir dhe shishe uji në dorë ndërsa ecte drejt makinës së saj.

Autorja e hitit “Body On Me” mbante një çantë elegant Gucci, e cila shitet me çmim 2650 dollarë.

Veshja e Ritës u dha një vështrim edhe tatuazheve të saj të shumta, përfshirë një trëndafil në dorën e saj të djathtë.

Rita udhëtoi në Australi në fillim të shkurtit, për të filmuar sezonin e ri të “The Voice” dhe tani shfaqja tani ka përfunduar zyrtarisht xhirimet.

Sipas The Daily Telegraph të martën, prodhuesit kanë filmuar një numër përfundimesh në mënyrë që të mbajnë të fshehtë identitetin e fituesit.

Finalja u xhirua të dielën në Carriageworks në Sidnej, me trajnerët Rita, Guy Sebastian, Keith Urban dhe Jessica Mauboy të pranishëm.

Image

(Kosova Sot Online)