Antonela si motër binjake me modelen e njohur

  • E.K /
  • 27 prill 2021 - 10:03
 Antonela si motër binjake me modelen e njohur

Antonela është kthyer në një ndër konkurrentet më të komentuara të “Përputhen”.

Ajo është shumë aktive dhe në rrjete sociale, ku numëron ndjekës të shumtë.

Pikërisht këta ndjekës i kanë gjetur dhe sozinë! Bëhet fjalë për modelen Atalanta Kërcyku, ish-konkurrente në “She is on Top”. Siç mund të shihet nga fotot, vajzat kanë ngjashmëri të madhe me njëra-tjetrën.

Përsa i përket ecurisë së Antonelës në “Përputhen”, ajo është afruar shumë me Atdheun dhe një pjesë e madhe mendon se ata do të dalin çift.

(Kosova Sot Online)