Bebe Rexha paralajmëron këngën e re

  • A.P /
  • 03 maj 2021 - 22:01
Bebe Rexha paralajmëron këngën e re

Bebe Rexha ka folur për albumin e saj të dytë për një kohë të gjatë dhe tashmë thuajse erdhi koha që të lansohet.

Disa ditë më parë erdhi dueti i saj me Lil Uzi Vert, i cili po pëlqehet shumë nga publiku.

Por duket se këngëtarja nuk do e lë me kaq, ajo pak minuta më parë ka paralajmëruar se po sjell bashkëpunimin e radhës me reperin e njohur amerikan Ty Dolla Sign.

Ajo tha se kanë mbetur edhe 4 ditë deri në lansimin e këngës “Love.

Image

(Kosova Sot Online)