Daisy tregon trupin e saj fantastik

  • A.P /
  • 10 qershor 2021 - 20:04
Daisy tregon trupin e saj fantastik

Daisy Lowe ka treguar format e saj seksi derisa në fillim të kësaj jave u tha se ajo është shtatzënë

Muajin e kaluar ajo ishte detyruar ta mohojë lajmin se është shtatzënë me fëmijën e parë.

Sot, Daisy Lowe ka treguar trupin e saj seksi derisa ka pozuar me bikine.

Duke qenë njëra prej femrave më seksi në Britani, 32 vjeçarja ka ngritur temperaturat duke treguar belin dhe gjoksin e saj fantastik. 

Image

(Kosova Sot Online)