Vildania i tregon të gjitha asetet bombastike

  • A.P /
  • 16 qershor 2021 - 23:42
Vildania i tregon të gjitha asetet bombastike

Vildane Zeneli po vazhdon me postimin e fotove tepër seksi në rrjetet sociale

Bukuroshja dhe njëra prej fotomodelëve më të njohura kosovare që jeton jashtë Kosove ka shfaqur sonte linjat e saj në të brendshme transparente.

Në ndisa foto që ajo ka postuar në rrjetet sociale tregon të pasmet por edhe asetet e tjera seksi të saj.

Kujtojmë se para një jave ajo po ashtu kishte postuar foto të nxehta në të brendshme.

Image
Image
Image
Image

(Kosova Sot Online)