Ava Max publikon “Every Time I Cry”

  • G.G /
  • 24 korrik 2021 - 10:19
Ava Max publikon “Every Time I Cry”

Ajo ka lansuar projektin e radhës.

Ava Max, sjelli këngën e re me videoklip dhe e publikoi në platforma sociale.

Kënga ‘Every Time I Cry’ është kompozuar dhe shkruar nga Caroline Pennell, Lauren Aquilina, Sean Myer, Henry Walter dhe vet këngëtarja.

Ndryshe,  Amanda Koçi, vazhdon të jetë aktive me projekte muzikore dhe të shijojë suksesin e albumit ‘Heaven and Hell’.

Kujtojmë se, kënga paraprake nga Max është ‘My Head & My Heart”.

https://www.youtube.com/watch?v=CFMz9DOhaJ8&feature=emb_title

(Kosova Sot Online)