Jennifer Lopez e mahnitshme me fustan të bardhë

  • A.P /
  • 29 korrik 2021 - 16:27
Jennifer Lopez e mahnitshme me fustan të bardhë

Jennifer Lopez rrokulliset me një fustan të bardhë teksa shfaq lëvizjet e saj seksi të vallëzimit në jahtin prej 130 milionë dollarësh gjatë udhëtimit romantik me Ben Affleck.

Ajo po shijon një udhëtim romantik me Ben Affleck, me çiftin e dashur që shihen në Monako, St Tropez dhe Capri.

Dhe Jennifer Lopez me siguri dukej se po kalonte një kohë të mrekullueshme teksa tregonte lëvizjet e saj vallëzuese ndërsa po festonte me miqtë e saj në një jaht prej 130 milionë dollarësh.

Këngëtarja, 52 vjeç, dukej e pabesueshme teksa tundte një fustan të bardhë të nusërisë me një mbathje seksi në pjesën e pasme.

Në një klip të ndarë nga shoqja e saj, Jennifer mund të shihet duke u rrotulluar dhe mbajtur mbi fundin e saj notues ndërsa vallëzon së bashku me muzikën.

Ajo pastaj shkëlqen drejt kamerës dhe hedh një rrotullim tjetër të përsosur para se të fillojë të këndojë së bashku me Rock With You të Michael Jackson.

Image

(Kosova Sot Online)