Me veshje plot stil, Morena thekson trupin e formësuara

  • G.G /
  • 30 korrik 2021 - 09:52
Me veshje plot stil, Morena thekson trupin e formësuara

Këngëtarja dhe njëherësh modelja, Morena Taraku, është padyshim ndër të më të përfolurat në estradën shqiptare.

Ajo në rrjete sociale ndan imazhe jeta e saj luksoze, përfshirë edhe udhëtimet që bën anembanë botës,shkruan Kosova Sot Online.

Por, në një postim të fundit ajo ka zgjedhur që të prezantojë një veshje plot stil.

Morena përndryshe është shumë e komentuar për tiparet trupore, të fituara përmes stërvitjeve të shumta.

(Kosova Sot Online)