Bella Hadid bëhet bjondinë

  • A.P /
  • 01 gusht 2021 - 17:25
Bella Hadid bëhet bjondinë

Ajo është e njohur për provimin e pamjeve të reja në reklama dhe fotosesione të ndryshme.

Dhe të Shtunën, Bella Hadid debutoi një bob bjonde të re në një seri fotografish promovuese për Miss Sixty që u ndanë në llogarinë e saj në Instagram.

Modelja 24-vjeçare duket se po e shfrytëzonte maksimalisht stilin e frymëzuar retro teksa pozonte në pozicione të ndryshme teksa shtrihej në një qilim të kuq prej kadifeje.

Image

(Kosova Sot Online)