Dua Lipa ende në Shqipëri

  • A.P /
  • 03 gusht 2021 - 15:30
Dua Lipa ende në Shqipëri

Këngëtarja kosovare me famë botërore ka disa ditë që ka nisë pushimet në bregdetin shqiptar ku nga aty nuk munguan imazhet e shumta që ndau për ndjekësit e saj.

Ajo nuk është vetëm, bashkë me të janë edhe i dashuri saj Anëar Hadid, familja dhe disa miq me të cilën Dua po kalon kohë të mirë në Ksamil.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)


(Kosova Sot Online)