Besiana Mehmedi vaksinohet kundër COVID-19

  • A.P /
  • 04 gusht 2021 - 21:27
Besiana Mehmedi vaksinohet kundër COVID-19

Këngëtarja e njohur Besiana Mehmedi, është vaksinuar kundër COVID-19, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja, përmes llogarisë së saj sociale në Facebook.

"Rregull dhe rend në pikën e vaksinimit në Tetovë. Staf i mrekullueshëm", ka shkruar Mehmedi.

Kujtojmë se këngëtarja është e martuar me Drejtorin e Ansamblit Nacional në RMV-Shkodran Tolaj, dhe fryt i dashurisë së tyre është vajza Uskana.

(Kosova Sot Online)