Kylie Jenner vishet me 'dukat'

  • A.P /
  • 05 gusht 2021 - 15:30
Kylie Jenner vishet me 'dukat'

Pamja e fundit e Kylie Jenner është e mirë si ari.

Pasi njoftoi koleksionin e saj të ri të ditëlindjes 24K për Kylie Cosmetics duke e lyer trupin e saj me bojë metalike të hënën, manjati i bukurisë u dha fansave një vështrim të fshehtë në produktet që do të vijnë, shkruan Page Six.

Në fushatën e koleksionit, Jenner modelon një bikini prej ari të tejdukshëm (1,657 dollarë), të brendshme (1,657 dollarë) dhe një minifund të përshtatshëm (1,757 dollarë) nga Natalia Fedner – të gjitha të endura nga zinxhiri “24K gold”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)


(Kosova Sot Online)