Bebe Rexha kapet “mat” nga i dashuri në dhomën e gjumit duke…

  • E.K /
  • 28 gusht 2021 - 12:38
Bebe Rexha kapet “mat” nga i dashuri në dhomën e gjumit duke…

Bebe Rexha ka arritur të mbledhë një numër të madh ndjekësish edhe në rrjetin social “TikTok”.

Këngëtarja shqiptare numëron afro shtatë million ndjekës në këtë aplikacion, që është kthyer ndër më të përdorurit nga të rinjtë kudo që ndodhen.

Së fundmi, artistja me famë botërore, publikoi një video në të cilën shfaqet duke kërcyer nën ritmet e këngës “Hello, my name is Suzie”. Teksa xhironte veten në dhomën e gjumit, Bebe surprizohet nga i dashuri i saj, regjisori Keyan Safyari. Ai futet papritur në dhomë dhe sheh këngëtaren, emri i vërtetë i së cilës është Bleta Rexha, duke kërcyer.

Ai afrohet për të parë më mirë, dhe në një moment tund kokën në shenjë habie, ndërkohë që Bebe fillon të qeshë.

Para pak ditësh, këngëtarja tregoi për herë të parë një sekret për veten.

Gjatë një bisede virtuale me ndjekësit në Instastory, ajo tha se edhe pse është 31 vjeç, i ka ndodhur që të lagë shtratin natën gjatë kohës që flinte gjumë.

@beberexha

After one glass of vino. Quick cameo by mi amore

♬ original sound - 🦦🦦

(Kosova Sot Online)