Kida publikon këngën e re “Dinero”

  • G.G /
  • 03 September 2021 - 15:29
Kida publikon këngën e re “Dinero”

Kida ka publikuar këngën e re.

Këngëtarja kosovare e cila favorizohet dhe ndiqet shumë nga fansat ka publikuar sot këngën e re.

“Dinero” është kënga e publikuar nga Kida të cilën e realizoi me videoklip ku Kida u shfaq me paraqitje unike.

Kënga filloi të pëlqehet menjëherë duke marrë me mijëra klikime në kanalin zyrtar të youtube.

https://www.youtube.com/watch?v=XHFKKa5kSKw&feature=emb_title

(Kosova Sot Online)