Ariana Fejzullahu i thotë Ermalit: “Edhe pa ty u knaqa”

  • E.K /
  • 15 shtator 2021 - 21:47
Ariana Fejzullahu i thotë Ermalit: “Edhe pa ty u knaqa”

Ariana është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohiur kosovar, Ermal Fejullahu dhe gjjthashtu blogere e njohur.

Ariana, ka bërë disa pushimë gjatë kësaj vere në ikje. Sigurisht, të gjitha pushime familjare.

Me gjasë, pushimet më të bukura do të mbeten ato me Ermalin kur e gjithë familja shkëlqenin në çdo pozë.

E, në shtator, Ariana ka shkuar për pushime vetëm me të bijat.

U knaqen!

(Kosova Sot Online)