Çfarë ndryshimi drastik i Adel

  • E.K /
  • 19 shtator 2021 - 12:16
Çfarë ndryshimi drastik i Adel

Këngëtarja e njohur Adel është njohur për gjithë fansat e saj me zërin bilinat.

Në fillimin e karrierës Adel kishte disa kilogram më shumë në trup.

Por kjo gjë nuk e pengonte këngëtaren për të bërë miliona fansa anekënd botës.

Mirëpo së fundi, ylli britanez ka vendosur të bëjë ndryshim rrënjësor në pamjen e saj.

Adel është dobësuar aq shumë sa vështirë që njihet.

Bukuria e saj është shtuar dhe kjo gjë po mirëpritet nga adhuruesit e muzikës së saj.

(Kosova Sot Online)