Si çikë e re, Violeta Kukaj tregon format e saj në veshje sportive

  • E.K /
  • 03 October 2021 - 11:20
Si çikë e re, Violeta Kukaj tregon format e saj në veshje sportive

Violetë Kukaj, po vazhdon të mbajë format e saj trupor si një vajzë e re.

Kohëve të fundit ajo është duke u komentuar shumë për ndryshimet e saj, e veçanërisht për trupin që po vazhdon ta mbajë në formë përkundër moshës që e ka.

Ajo, përmes aktiviteteve fizike po tregon se është një grua tejet aktive dhe shumë moderne.

Përmes disa fotove të postuar nga vetë ajo, ku shfaqet tejet atraktive në rroba sportive, po dëshmon se ajo kujdeset shumë për vetën e saj duke i bërë konkurrencë edhe vajzave të reja.

(Kosova Sot Online)