Rita Ora më e dashuruar se kurrë

  • A.P /
  • 19 tetor 2021 - 21:00
Rita Ora më e dashuruar se kurrë

Çifti dukeshin përmrekulli teksa ndoqën premierën e Eternals në Los Angeles, California mbrëmë.

Çifti ishin në shoqëri të mirë pasi u bashkuan me të ftuarit tjerë si Angelina Jolie, Richard Madden dhe Salma Hayek në premierën e filmit blockbuster të parashikuar të Marvel.

Ndërsa pozonin për fotografi, Rita, 30 vjeç dhe Taika, 46 vjeç, dukeshin krejtësisht të kombinuar me njëra -tjetrën teksa përqafoheshin nga afër dhe buzëqeshnin për kamerat.

Këngëtarja dukej engjëllore me një fustan të bardhë i cili mburrej me një tren modest dhe model asimetrik të prerjes në gjoks, ndërsa drejtori i Thor: Love and Thunder Taika dukej i zgjuar me një kostum gri me dy ton dhe me detaje me shirita.

Kanë qenë disa ditë të ngarkuara për çiftin që u panë duke marrë pjesë në koncertin e Rolling Stones në Los Angeles gjatë fundjavës të veshur me xhaketa të përshtatshme.

Rita dhe Taika besohet se kanë filluar të takohen në mars pasi ata ishin praktikisht të pandashëm ndërsa qëndronin në Australi ku Taika punonte në pjesën e ardhshme të Thor.

Ata pastaj bënë debutimin e tyre publik në premierën e The Suicide Squad në gusht.

Image

(Kosova Sot Online)