Rina Balaj lanson klipin e këngës së re “Aver”

  • G.G /
  • 28 October 2021 - 11:32
Rina Balaj lanson klipin e këngës së re “Aver”

Reperja e njohur nga Istogu, Rina Balaj, ka prezantuar projektin e ri muzikor.

“Aver” mban titullin kënga e re, të cilën e ka sjell të kompletuar edhe nga ana vizuale.

Protagonist në këtë videoklip është edhe ish-konkurrenti i “Përputhen”, Andi Artani.

Dyshja vijnë me paraqitje e skena atraktive, derisa nuk mungojnë edhe lëvizjet provokuese.

Teksti dhe melodia u realizua nga vet artistja, kurse për producimin u përkujdes Çelik Lipa.

Producent ekzekutiv i kësaj kënge ndërkohë është Jetmir Agaj, i njohur si menaxheri i disa VIP-ave.

Projektin tashmë të plotë e gjeni në YouTube dhe në nëntor paralajmëroi se do të lansojë albumin e ri. 

https://www.youtube.com/watch?v=xKueglxjrPg&feature=emb_title

(Kosova Sot Online)