Adelina shkëlqen me fustanin e zi

  • E.K /
  • 05 nëntor 2021 - 09:37
Adelina shkëlqen me fustanin e zi

Ajo është një nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Adelina Berisha sonte ka ardhur me një fotografi të re dhe ka mahnitur me pamjen e saj unike, shkruan Syri Kosova.

E veshur me një fustan të zi, bukuroshja ka habitur të gjithë me elegancën, stilin dhe nurin e treguar.

Pamjen e saj,  Adelina ia ka besuar Onurit, parukierit turk.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @adelinnaberisha

(Kosova Sot Online)