Vdes në moshë të re aktori shqiptar

  • G.G /
  • 18 nëntor 2021 - 13:47
Vdes në moshë të re aktori shqiptar

Aktori shqiptar, Hajrullah Ramizi, ka ndërruar jetë.

Lajmin për vdekjen e tij të hershme e ka konfirmuar Teatri i Tetovës, përmes një postimi në Facebook, shkruan Syri Kosova

“Ngushëllime familjes, kolegëve dhe të gjithë atyre që e njohën nga afër aktorin e Teatrit Shqiptar Hajrullah Ramizin!” thuhet në njoftim.

Ngushëllime familjes!

(Kosova Sot Online)