Ku do të këndojnë Klajdi Bruno dhe Miri?

  • A.P /
  • 24 nëntor 2021 - 19:56
Ku do të këndojnë Klajdi Bruno dhe Miri?

Trio e këngëtarve shqiptar Klajdi Bruno dhe Miri, përmes llogarisë së tyre sociale në Instagram, kanë njoftuar ndjekësit e tyre se ku do të përformojnë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Sipas postimit, ata këtë të shtunë do të jenë në "Rinora 4".

Image

(Kosova Sot Online)