Zendaya mahnit me paraqitjen e fundit

  • A.P /
  • 30 nëntor 2021 - 19:10
Zendaya mahnit me paraqitjen e fundit

Ata e konfirmuan romancën e tyre në korrik, kur u panë duke u puthur me pasion në një makinë.

Dhe Zendaya u bashkua nga i dashuri Tom Holland teksa mori pjesë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve më prestigjioze të futbollit, Topin e Artë të hënën – e veshur me një fustan elegant mëndafshi Roberto Cavalli.

Ylli 25-vjeçar, i cili është i apasionuar si në aktrim ashtu edhe në këndim, do t’i kishte të gjithë sytë tek ajo në Théâtre du Châtelet, Paris, teksa ekspozoi rripat e hollë të fustanit në shtyllën kurrizore prej gjarpëri.

Ndërsa çifti zgjodhi të pozonte veçmas në tapetin e kuq, të dy sollën stilin A-list në ansamblet e tyre.

Zendaya u sigurua që të gjithë sytë të ishin tek ajo në këtë ngjarje teksa pozoi me mjeshtëri, me pjesën e pasme të përpunuar të pamjes në ekran të plotë – duke i shtuar detajet dhe apelin seksi pamjes tashmë.

Image

(Kosova Sot Online)