Lajmi i fundit: Adriana Matoshi e përfundon me sukses operimin

  • E.K /
  • 01 December 2021 - 12:53
Lajmi i fundit: Adriana Matoshi e përfundon me sukses operimin

Aktorja dhe deputetja Adriana Matoshi, e ka përfunduar me sukses operimin për tumorin në tru.

Lajmin e kanë konfirmuar kolegë të aktores.

“Qe gjysmë ore e ka përfunduar me sukses operimin”, kanë deklaruar kolegët e saj.

Ndryshe, Matoshi të hënën ka njoftuar se do t’i nënshtrohet operimit pasi i është rikthyer pas nëntë vitesh tumori në tru.

“…Tash 9 vite ma vone, tu mos pushu kurre sa duhet, m’kapi lodhje prej angazhimeve te mija te shumta, stresi i akumulum mrena, mbingarkesat, krejt kto m’bonen me menu qe e kom tepru. Ja kom thy limitet vetes. Po aty e kuptova qe tumori ne tru ish rikthy prap”, ka shkruar Matoshi.

(Kosova Sot Online)