Një sirenë zeshkane si Arbenita

  • G.G /
  • 15 December 2021 - 10:18
Një sirenë zeshkane si Arbenita

Modelja Arbenita Ismajli ka vazhduar që të postojë foto tepër seksi në rrjetet sociale

Bukuroshja shqiptare nga Kumanova e Maqedonisë Veriore është shfaqur sonte me një fustan të zi, të mahnitshëm për të dalë vikendeve dhe në mbrëmje derisa tregon asetet e saj dhe trupin në super formë.

Nuk është kjo hera e parë që Arbenita shfaqet e mahnitshme në veshjet e saj.

Ditë më parë ajo ka pozuar në një fustan pak më të gjatë ngjyrë rozë dhe ngjyrë të kaltër. Kujtojmë se bukuroshja kumanovare nuk ka asnjë vit që është bërë nënë derisa është e martuar me reperin kosovar, Fero. 

(Kosova Sot Online)