Enca provokative në Instagram: Ta vesh këtë për Vitin e Ri

  • G.G /
  • 23 dhjetor 2021 - 10:17
Enca provokative në Instagram: Ta vesh këtë për Vitin e Ri

Enca Haxhiu ka filluar të jetë provokative në rrjetet sociale

Këngëtarja shqiptare ka filluar që të jetë më aktive në rrjetet sociale derisa sot është shfaqur me një veshje xixëllimë me luspa alumini.

E derisa ajo pozon me stil para aparatit, shihet se nuk ka të veshur fare të brendshme, gjersa këngëtarja pyet fansat e saj në Instagram: A duhet ta vesh këtë për Vitin e Ri?

Shumica e fansave të saj kanë qenë pro kësaj veshje, në mesin e tyre edhe blogerja dhe prezantuesja e disa emisioneve, Aulona Musta, e cila i ka thënë asaj se “definitivisht” duhet të vishet kështu për Vitin e Ri.

(Kosova Sot Online)