I dashuri i bën dedikim Fifit: E kam një që se ka kush

  • E.K /
  • 24 February 2022 - 08:51
I dashuri i bën dedikim Fifit: E kam një që se ka kush

Lidhja e dashurisë mes Adisit dhe Fifit dita-ditës po bëhet më serioze.

Ata nuk po i lenë anash publikimet e shumta, duke lënë pa fjalë të gjithë ndjekësit e tyre.

Kësaj radhe ishte Adisi ai i cili publikoi dy imazhe bashkë me Fifin, për të cilin duket se ndihet me fat që e ka.

Kështu na la të kuptojmë në bazë të mbishkrimit të imazhit.

“E kam njo’ që se ka kush!”, shkroi ai duke e etiketuar këngëtaren në postim.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Adis Patushi (@adispatushi)

(Kosova Sot Online)