Një nuse si Adrola Dushi, do e donte çdo vjehërr

  • G.G /
  • 10 March 2022 - 10:46
Një nuse si Adrola Dushi, do e donte çdo vjehërr

Adrola Dushi një nuse që do e donte çdo vjehërr.

Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi, merrë vëmendje me çdo postim të saj.

Duke qenë aktive në rrjetet sociale ajo ndanë foto sesione të ndryshme që të lënë pa fjalë, shkruan Kosovarja.

Në paraqitjen e fundit, Adrola është bërë nuse duke mos lënë vend për imagjinat.

Me linjat e saj përfekte trupore, dhe bukurinë natyrale, atë do e donte për nuse çdo nënë.

Kujtojmë se, Adrola është nënë e një djali të cilin e ka bashkë me ish – bashkëshortin, Adis Patusha.

(Kosova Sot Online)