Adelina Berisha bën dritë me këtë nuancë të flokëve

  • G.G /
  • 30 March 2022 - 15:53
Adelina Berisha bën dritë me këtë nuancë të flokëve

Adelina Berisha në çdo kohë merr vëmendje me paraqitjet fizike.

Ajo për ndjekësit nuk ndalet me poza të ndryshme, ku në çdo kohë duket bukur.

Edhe në këtë imazh të fundit, me flokë të bardha dhe fustan të bukur këngëtarja e njohur duket mahnitëse.

Po ashtu, edhe në skenën muzikore është emër që dallohet me zërin e saj.

Se sa shumë shkëlqen, shikojeni.

(Kosova Sot Online)