Fifi “kopjon” ish gruan e të dashurit, Adrola Dushin

  • G.G /
  • 23 April 2022 - 12:53
Fifi “kopjon” ish gruan e të dashurit, Adrola Dushin

Fifi po shijon lidhjen e saj me ish bashkëshortin e Adrola Dushit, Adis Patushin.

Per nga fotot ata duket se janë në kulmin e dashurisë.

Së fundi Fifi ka publikuar një fotografi teksa shihet e rregulluar mjaftë bukur.

Shumë nga fansat e tyre e bën krahasimin se Fifi në këtë foto mund ta ketë “kopjuar” Adrolen nga mënyra e grimit, flokët dhe vathët.

Shiko dhe vlerëso vetë.

(Kosova Sot Online)