Sara tregon planet për dasmë

  • A.P /
  • 20 May 2022 - 16:49
Sara tregon planet për dasmë

Që nga momenti kur u bë publike lidhja e Ledri Vulës me Sara Hoxhën, vëmendja për këtë të fundit ka qenë e madhe.

Blogerja e njohur e cila pashmangshëm është bërë pjesë e mediave rozë komentohet për çdo lëvizje e postim që bën.

Sara po e shijon në maksimum epitetin e nënës. Kështu, pothuajse gjithë kohën ia dedikon vajzës, Poem Blu.

Ajo ka treguar se a e kanë në plan çifti që ta kenë edhe një fëmijë tjetër së shpejti.

Ndryshe, fansat e Ledrit dhe Sarës duket se po e presin me padurim një dasmë prej tyre.

Sara pati një përgjigje të shkurtër në pyetjen për fustanin e bardhë.

Mes tjerash, Hoxha tha se ka edhe disa plane të tjera për këtë vit, por që nuk zbuloi asgjë.

(Kosova Sot Online)